III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.O4. 2024 R.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziele Biblijna i rozpoczyna Tydzień Biblijny. Szczególnie w tym tygodniu zaglądajmy do Tej szczególnej księgi, jaką jest Pisma Świętego.
  2. Dzisiaj w naszym kościele po Mszy św. wieczornej będzie adoracja uwielbienie: zapraszamy wszystkich a szczególnie młodzież.
  3. W środę po Mszy Św. spotkanie dla Apostolatu Miłosierdzia.
  4. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca kiedy to oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.
  5. Bóg zapłać za ofiary dzisiaj składane na potrzeby parafii.
  6. Polecam do czytania prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, i nasza parafialna gazetka Przy Sercu Matki.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –  21.O4. 2024 R.

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziele Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. We wtorek uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  3. W czwartek Św. Marka ewangelisty. W tym dniu modlimy się o urodzaje. O godz. 7.00 Msza św.; po niej przejdziemy pod krzyż misyjny gdzie modlić się będziemy o urodzaje.
  4. W piątek o godz. 15.00 próba przed Uroczystością I Komunii Świętej.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby parafii.
  6. Polecam do czytania prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, i nasza parafialna gazetka Przy Sercu Matki, a także kolejny numer Gość Niedzielny Historia Kościoła tym razem poświęcony Matce Bożej.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ

Życzę Wszystkim błogosławionego tygodnia

przy Niepokalanym Sercu Naszej Patronki!