17.01.2021 r.

1. Składam serdeczne Bóg Zapłać za dzisiejszą dodatkową składkę, którą przeznaczymy na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła przez cały okres zimy.
  2. W dniach 18 – 24 stycznia, w całym Kościele przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek – wsp. Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  4. W czwartek – wsp. Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  5. Zgodnie z decyzją Papieża Franciszka, przyszłą niedzielę 24 stycznia, będziemy obchodzić jak Niedzielę Słowa Bożego.
  6. W tym roku ze względu na pandemię nie odbędzie się kolejna edycja Przeglądy Kolęd i Pastorałek. Dlatego 31 stycznia od godz. 14.00 – SRK będzie śpiewać kolędy i pastorałki w kościele, dzięki transmisji internetowej będzie można się dołączyć do wspólnego śpiewania w domach rodzinnych. Prosimy już teraz o zdjęcie rodzinne przy choince i o przesłanie go na pocztę parafialną. W czasie kolędowania przesłane zdjęcia będą wyświetlane na ekranie w kościele.