XV NIEDZIELA ZWYKŁA- 14.O7. 2024 R.

1. Przeżywamy 15 niedziele Zwykłą.
  2. W poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła.
  3. We wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – MB Szkaplerznej.
  4. W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. O godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Świętego Krzysztofa. W naszej parafii po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.
  6. Polecam do czytania prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, i nasza parafialna gazetka Przy Sercu Matki.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.O7. 2024 R.

1. Przeżywamy 16 niedziele Zwykłą. Rozpoczynamy Tydzień Św. Krzysztofa, modlimy się za kierowców i podróżujących. W naszej parafii po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów, ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na Miva Polska – zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny.
  3. We wtorek święto św. Brygidy zakonnicy i Patronki Europy.
  4. W środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
  5. W czwartek – święto św. Jakuba, apostoła; wspomnienie także św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących.
  6. W piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
  8. W środę od godz. 16.00 będzie wydawana żywność w ramach pomocy Caritas. Osoby, które biorą udział w tym programie proszone są, aby zgłosić się po odbiór żywności.
  9. Polecam do czytania prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, i nasza parafialna gazetka Przy Sercu Matki.

Życzę Wszystkim błogosławionego tygodnia

przy Niepokalanym Sercu Naszej Patronki!