II NIEDZIELA WIELKANOCNAMIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.O4. 2024 R.

1. Dziś II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Apostolatowi Miłosierdzia dziękuje za prowadzenie nowenny przed dzisiejszym świętem.
  2. Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Jest to również święto patronalne Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.
  3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Jest to również dzień świętości życia, będzie też można złożyć deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego.
  4. Jutro modlimy się również o uświęcenie małżeństw i rodzin naszej parafii. Po Mszy Św. spotkanie dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna tydzień biblijny. W naszym kościele po Mszy św. wieczornej będzie adoracja uwielbienie: zapraszamy wszystkich a szczególnie młodzież.
  6. Polecam do czytania prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, i nasza parafialna gazetka Przy Sercu Matki.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.O4. 2024 R.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziele Biblijna i rozpoczyna Tydzień Biblijny. Szczególnie w tym tygodniu zaglądajmy do Tej szczególnej księgi, jaką jest Pisma Świętego.
  2. Dzisiaj w naszym kościele po Mszy św. wieczornej będzie adoracja uwielbienie: zapraszamy wszystkich a szczególnie młodzież.
  3. W środę po Mszy Św. spotkanie dla Apostolatu Miłosierdzia.
  4. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca kiedy to oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.
  5. Bóg zapłać za ofiary dzisiaj składane na potrzeby parafii.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ

Życzę Wszystkim błogosławionego tygodnia

przy Niepokalanym Sercu Naszej Patronki!