XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  26.O6. 2022 R.

1. Przeżywamy 13 niedziele Zwykłą.
  2. Kończy się miesiąc czerwiec. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe w czwartek po Mszy Św.
  3. We wtorek wspomnienie Św. Ireneusza – biskupa i męczennika.
  4. W środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 8.00 i 18.00. Składka przeznaczona jest na Świętopietrze.
  5. W tym tygodniu przypada także I piątek i I sobota miesiąca. Oddajemy cześć NSPJ i Niepokalanemu Sercu NMP.
  6. Spowiedź na I piątek codziennie 20 minut przed Mszą Św. i w piątek od godz. 17.00. Zachęcam dzieci po I Komunii Św. do praktykowania dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.
  7. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00. Proszę ich zgłaszać w zakrystii.
  8. W sobotę od godz. 17.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  9. Polecam do czytania prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, i nasza parafialna gazetka Przy Sercu Matki.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA –  3.O7. 2022 R.

1. Przeżywamy 14 niedziele Zwykłą. Jest to pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się za posługujących w kościele, a także o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Msza Św. w tym dniu o godz. 18.00 a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
  4. W piątek wspomnienie Św. Jana z Dukli.
  5. Polecam do czytania prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, i nasza parafialna gazetka Przy Sercu Matki. Dzieci, które wylosowały prenumeratę Małego Gościa proszę zgłosić się po odbiór wakacyjnego numeru.

Życzę Wszystkim błogosławionego tygodnia

przy Niepokalanym Sercu Naszej Patronki.

Życzę Wszystkim błogosławionego tygodnia

przy Niepokalanym Sercu Naszej Patronki.