„Życie to czas, w którym szukamy Boga.

Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.

Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.”      /św. Franciszek Salezy/

Czcigodnemu księdzu proboszczowi Andrzejowi Piotrowskiemu i jego rodzinie składamy szczere i z serc płynące wyrazy współczucia oraz słowa otuchy po śmierci ukochanego Taty. Zapewniamy o modlitwie, w której prosimy Dobrego Boga, aby ŚP. Marian mógł Go oglądać w szczęśliwej wieczności, a dla księdza i jego rodziny prosimy o ukojenie w żalu po stracie bliskiej osoby.

Parafianie.

Od godz.10:00 dnia 21.01.2021 do godziny 10:00 dnia 22.01.2021 możemy modlić się przy ciele ŚP. Mariana Piotrowskiego w naszej Kaplicy Pogrzebowej.

W dniu 22.01.2021 w Kościele Parafialnym w Rzykach odbędą się uroczystości pogrzebowe: o 13:30 Różaniec, a o 14:00 Msza Święta.