ODPUST PARAFIALNY

Niepokalanego Serca NMP

Niedziela

19 czerwca 2022

Suma Odpustowa   godz. 11.30

 

Czcigodny Księże Marku !

      Drogi Jubilacie !

Z okazji Jubileuszu 25-lecia Kapłaństwa, w imieniu całej społeczności Parafii Meszna, życzymy Ci wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego.

Niech dobry Bóg darzy Cię zdrowiem i pokojem, a Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, Naszej Patronki, będzie dla Ciebie matczynym wzmocnieniem, niech prowadzi Cię drogą do świętości, a w trudnych chwilach wzmacnia nadzieję i dodaje wiary.

 Życzymy Ci, abyś trwał  nieustannie na tym posterunku, który Pan Bóg Tobie powierzył, abyś głosił Słowo Boże, sprawował Sakramenty Święte, a Swoim działaniem i świadectwem życia pomnażał w nas pragnienie Nieba. Niech zawsze towarzyszy Ci Boża Łaska i mądrość, a także ludzka życzliwość i wsparcie we wszystkich poczynaniach.

W 25 rocznicę dnia święceń otaczamy Cię naszą modlitwą, dziękując Panu Bogu za Twoją obecność wśród nas oraz za wszystko dobro, które stało  się Twoim udziałem.

Z wyrazami szacunku:  Parafianie

 Szczęść Boże!