Panie Jezu Chryste,

w dniu zmartwychwstania

pozdrowiłeś uczniów słowami

Pokój Wam…” (liturgia Mszy Św.)

 

Drodzy Parafianie i   Goście!

 

My, podobnie jak Apostołowie, po wydarzeniach Wielkiego Piątku, byliśmy  zaniepokojeni, martwiliśmy się o jutro. Każdy kolejny dzień Triduum Paschalnego napawał nas pokojem i radością. Moment triumfu naszego Zbawiciela zaowocował w nas spokojem i zaufaniem. Jego zbawcza moc nas wypełniła i pozostanie w nas jeśli nadal podtrzymywać ją będziemy przyjmowaniem sakramentów świętych.

Życzę Wam Kochani, aby Chrystus, który pokonał śmierć, największego wroga człowieka, swoim zmartwychwstaniem pomógł Wam  pokonywać Wasze codzienne lęki o jutro, a serca przepełnił pokojem i radością.   

                                                                                                 ks. proboszcz Marek Kamiński