Czcigodny Księże Andrzeju

Ze smutkiem, ale też z ufnością przyjmując decyzję o przeniesieniu Księdza Proboszcza na inną parafię, pragniemy podziękować za powstanie i prowadzenie naszej wspólnoty Apostolstwa Bożego Miłosierdzia.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Bogu Miłosiernemu , że postawił na naszej drodze Księdza, który przybliżył i rozpalił w nas chęć poznawania największego przymiotu Bożego jakim jest Jego Miłosierdzie.
Przez prawie pięć lat jakie było nam dane, dziękujemy za wszystkie Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia, za pokazanie nam, jak wielka siła tkwi w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia i za prowadzenie nas do źródła miłosierdzia tj. sakramentu spowiedzi oraz Eucharystii.
Bóg zapłać za wszystkie spotkania formacyjne. Za to, że każdy z nas mógł zwrócić się do Ciebie z prośbą o radę lub pomoc w wyjaśnieniu często trudnych zagadnień dotyczących wiary. Dziękujemy również za niezapomniane pielgrzymki do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Na kolejny odcinek drogi kapłańskiej życzymy radości w posługiwaniu oraz wytrwania w niełatwym, ale uświęconym powołaniu. Byś zawsze czuł się potrzebny ludziom, do których Bóg Cię posyła.
Niech św. siostra Faustyna wyprasza u Boga bogatego w miłosierdzie potrzebne łaski. Matka Boża zamknie Cię w Swym Niepokalanym Sercu i przyodzieje płaszczem Swej macierzyńskiej pomocy i opieki. Niech towarzyszy Tobie w drodze do Królestwa Ojca. Dobry Bóg niech Błogosławi i wzmacnia swoją łaską w dalszej posłudze kapłańskiej.

Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie – członkowie Apostolstwa Bożego Miłosierdzia.

Jezu ufam Tobie

Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał – aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje. (J.15,16)