1. W dniu dzisiejszym żegnamy Pana Franciszka naszego kościelnego i Panią Stanisławę dekoratorkę naszego kościoła, w imieniu całej parafii jak również i własnym wyrażam serdeczne podziękowanie za wieloletnią sumienną i pełną poświęcenia pracę. Niech Dobry Pan Bóg im Błogosławi a nasza Patronka Niepokalana Matka niechaj ma Ich w Swojej opiece.
 2. Bardzo serdecznie witamy nowego kościelnego Pana Bogdana Laszczak.
 3. W poniedziałek – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 4. W piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 00, 10.30, 18.00. o godz. 15.00 – Msza św. za zmarłych parafian, jak również za zmarłych, których imiona będą wypisane na kartkach i złożone do specjalnych skarbon. Po Mszy św. procesja na cmentarz, gdzie przy grobach naszych bliskich będziemy modlić się w ich intencji.
 5. W tym dniu Panowie z Rady Ekonomicznej będą zbierać ofiary, które przeznaczymy na utrzymanie cmentarza w czystości.
 6. W sobotę – Dzień Zaduszny – modlimy się za zmarłych pokutujących w czyśćcu. Msze św. o godz. 7.30, 8.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 8.00 – procesja modlitewna na parafialnym cmentarzu.
 7. Bardzo proszę nie tylko o piękny wygląd grobów, ale przede wszystkim o duchową łączność z naszymi zmarłymi – Oni oczekują od nas modlitwy, daru Komunii św. i całorocznej pamięci.
 8. Przypominam i zachęcam do pozyskania w intencji zmarłych Odpustu Zupełnego. Można go uzyskać w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny, a także od 1 do 8 listopada spełniając zwykłe warunki odpustu.
 9. W tym tygodniu przypada I Piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. codziennie przed wieczorną Mszą św.
 10. Ze względu na Uroczystość Wszystkich Świętych w tym miesiącu nie odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem.
 11. W sobotę – o godz. 17.00 – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 12. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 10.30 – zapraszam wszystkie dzieci naszej parafii. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo.
 13. W przyszłą niedziele – składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej diecezji.
 14. W przyszłą niedzielę – odbędzie się w Oświęcimiu – Brzezince nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Początek o godz. 14.00 – przy bramie śmierci.

Porządek Nabożeństw Różańcowych

Meszna Październik 2019 r.

28.10. PN – ANIMATORZY MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ

29.10. WT – KOŁO GOSPODYŃ

30.10. ŚR – STRAŻACY

31.10. CZ – MINISTRANCI I LEKTORZY